Aranżacja wnętrz

Aranżacja wnętrz

Tworzymy niecodzienne aranżacje, zajmujemy się projektowaniem wnętrz biznesowych i prywatnych. Kładziemy nacisk przede wszystkim na kreatywność i niecodzienne projekty, chcemy, by nasi Klienci byli nie tylko zadowoleni z projektów, ale przede wszystkim dobrze czuli się w stworzonych przez nas przestrzeniach.
Aranżacja wnętrz w Katowicach, to nasza inspiracja, nie boimy się niecodziennych marzeń naszych Klientów. Projektujemy biura, mieszkania, domy, hotele, muzea, teatry i wiele innych. Przekształcamy marzenia naszych Klientów w realne aranżacje, tworzymy nietuzinkowe projekty.

Aranżację wnętrz rozpoczynamy od rozmowy z Klientem, poznajemy jego oczekiwania i potrzeby. Chcemy, by projektowane przez nas przestrzenie w pełni odpowiadały temperamentom i oczekiwaniom Klientom. Dopasowujemy się do możliwości i do chęci naszych Klientów. Tworzymy przytulne aranżacje mieszkalne, kreatywne przestrzenie biurowe, gustowne projekty muzeów. Kreujemy nietypowe rozwiązania, zmieniamy oblicze najróżniejszych wnętrz.

Aranżacja wnętrza mieszkalnego

Powierzchnia: 180m2
Lokalizacja: Katowice
Aranżacja wnętrza domu jednorodzinnego, gdzie głównym założeniem było stworzenie przestrzeni przyjaznej z użyciem ponadczasowych materiałów. W pomieszczeniach wykorzystano porozbiórkową cegłę w pięknym szaro-brązowym kolorze. Odkryty betonowy strop wnosi we wnętrze nowoczesność i idealnie komponuje się z drewnem użytym do produkcji mebli. Charakterystyczne w aranżacji są użyte litery ścienne, które wyrażają osobowość domowników.

Aranżacja zabytkowego spichlerza na współczesny loft

Powierzchnia: 150m2
Lokalizacja: Gliwice
Aranżacja zabytkowych pomieszczeń historycznego spichlerza na pomieszczenia mieszkalne w stylu loftowym, była dla nas nie tyle wyzwaniem co wielką przyjemnością. Za cel nadrzędny postawiliśmy sobie zachowanie historycznej tkanki, czyli spektakularnej drewnianej więźby i starej cegły. Jako wartość dodaną wprowadziliśmy do aranżacji przestrzeni przemysłową posadzkę żywiczną oraz strukturalne oświetlenie z delikatnych rurek stalowych. Postanowiliśmy pozostać przy otwartym charakterze wnętrza, czyniąc z mieszkania prawdziwy loft.

Aranżacja wnętrz domu jednorodzinnego

Powierzchnia: 370m2
Lokalizacja: Smolnica
Przypadło nam w udziale zaprojektowanie i aranżacja wnętrz całego domu w miejscowości Smolnica. Dom osadzony w przestrzeni pól i łąk z przepięknymi widokami krajobrazowymi. Postanowiliśmy otaczającą naturę zaprosić do wnętrza, wykorzystując naturalne materiały jak kamień i drewno. Na kamieniu znamy się od dawna. Ułożyliśmy już niejedną kamienna ścianę. Kochamy ten materiał, a i kamień uwielbia wnętrza. Jest bardzo wdzięcznym i urokliwym materiałem, który dodaje wspaniałego klimatu w aranżacji wnętrz. Zestawienie kamienia z betonem i drewnem, daje zawsze rewelacyjne efekty. Genius loci tego projektu są widoki i otwarcia na otaczającą przyrodę. Tak staraliśmy się rozplanować przestrzeń, by niemal z każdego miejsca domu był wgląd w strefę ogrodu, otaczających łąk i pól. Efekty poniżej.

Aranżacja wnętrz mieszkania

Powierzchnia: 60m2
Lokalizacja: Katowice
Wielka płyta, osiedle Paderewskiego, ostatnia kondygnacja. Monotonia kolejnych pieter, takich samych drzwi, ciągnących się w nieskończoność schodów. Aranżacja tego mieszkania była bardzo ciekawym doświadczeniem. Aby przełamać szarość otoczenia, postanowiliśmy wlać w to wnętrze kolor i rzeźbiarstwo codziennych przedmiotów. Mamy turkusowe i miodowe ściany, bogate w formę obrazy, lustra i wieszaki. A do tego chowany w ścianie rower i jeszcze kilka zaskakujących akcentów ubarwiających aranżację wnętrza.

Widzisz rzeczy i mówisz‚ „dlaczego”?
A ja śnię rzeczy, których nigdy nie było i mówię „Dlaczego nie?”

George Bernard Shaw

Aranżacja wnętrz galerii

Powierzchnia: 240m2
Lokalizacja: Pszczyna
Galeria fotografii, showroom i jednocześnie mieszkanie fotografa. Temat przewodni aranżacji to biel i czerń. Podstawowe kolory, które nadają się idealnie do ekspozycji zdjęć. Wnętrze wymagało wprowadzenia silnych, niemal agresywnych akcentów i rozwiązań. Te wytyczne dały niemal szachownicowy model mieszkania.

Aranżacja wnętrza salonu sukien ślubnych

Powierzchnia: 120m2
Lokalizacja: Katowice
Projektując salon sukien ślubnych chcieliśmy stworzyć przytulną atmosferę z nutą glamour, aby każda panna młoda czuła się tu wyjątkowo.
Dlatego zdecydowaliśmy się na połączenie jasnych barw, drewna oraz ciekawych, pikowanych paneli a całość dopełniają szklane, wiszące żyrandole.