Projektowanie wnętrz

Projektowanie wnętrz

Projektowanie wnętrz, to bardzo odpowiedzialne zadanie. Tworzymy projekty wnętrz, w których nasi klienci spędzają kilkanaście godzin dziennie, codziennie. Dbamy, by projektowanie wnętrz w Katowicach było skierowane przede wszystkim w oparciu o potrzeby klientów. Zdajemy sobie sprawę, że każdy jest inny, każde pomieszczenie ma spełniać inne zadanie. Wnętrze mieszkalne ma być przytulne, wnętrze biznesowe ma sprzyjać albo kreatywności albo powadze podczas rozmów handlowych. Dostosujemy kolorystykę, rozmieszczenie elementów, tworzymy projekty nietuzinkowe, niebanalne, takie, których pozazdrościłaby nam konkurencja.

Skuteczne projektowanie wnętrz w Katowicach wyróżnia się przede wszystkim nietypowymi rozwiązaniami, które zachwyca naszych Klientów a przy tym skutecznie zwiększa wydajność pracy przebywających tam pracowników. Dlatego wierzymy, że to właśnie nasze projekty Państwa zachwycą. Zachęcamy do zapoznania się z naszym portfolio, jesteśmy pewni, że nasze realizacje skupią Państwa zainteresowanie.

Projektowanie wnętrza loftu

Powierzchnia: 150m2
Lokalizacja: Gliwice
Projekt wnętrza tego loftu polegał na umiejętnym obchodzeniem się z tkanką historycznej zabudowy zabytkowego spichlerza. To co otrzymaliśmy od budynku to przepiękna stara cegła i zjawiskowa drewniana konstrukcja konstrukcja szkieletowa. Poruszanie się po projekcie tego wnętrza, przypominało dialog przeszłości z teraźniejszością. Jeden krok i ukłon w stronę tego co zastaliśmy i jeden w stronę nowoczesności i materiałów XXI wieku jak żywica posadzkowa czy też beton umywalek.Efekty poniżej…

Projektowanie wnętrza domu jednorodzinnego

Powierzchnia: 250m2
Lokalizacja: Piaski k/Pszczyny
Dom miłośników przyrody i wszystkiego co naturalne. Zaprojektowaliśmy nie tylko wnętrza ale i cały budynek. Stąd widoczne relacje zewnętrza i wnętrza. Materiały, których użyliśmy do komponowania architektury budynku wykorzystaliśmy również w projekcie wnętrz. Dzięki temu uzyskaliśmy spójność całego budynku. Dodatkową wisienkę na torcie stanowią „stare” i przemysłowe przedmioty takie jak uliczna latarnia, lampy czy też wykonywane specjalnie dla potrzeb tego projektu wylewki umywalkowe oraz grzejniki łazienkowe.

Projektowanie wnętrza w domu szeregowym

Powierzchnia: 100m2
Lokalizacja: Katowice
Sercem domu i jego głównym filarem kompozycyjnym jest kominek. Gdy po raz pierwszy spotkaliśmy się z tym wnętrzem, zastaliśmy wąskie korytarze, ciasne pokoiki i optycznie ciężki, rozrzeźbiony kominek. Postanowiliśmy dodać możliwie dużo oddechu do tego wnętrza usuwając niepotrzebne ściany, zachowując cały czas kompozycję kominka. W miejsce starego postawiliśmy nowy, obłożony blachą miedzianą. Zależało nam, by w miarę upływu lat czas zostawiał swój ślad na powierzchni blachy. Dzięki temu otrzymaliśmy „żywy” obraz który bedzie dojrzewał razem z mieszkańcami domu.

Projektowanie wnętrza w domu jednorodzinnym

Powierzchnia: 300m2
Lokalizacja: Bojszowy
Zaprojektowaliśmy dom z kamienia i cegły. Na wsi. Pod lasem. Wśród pól i łąk. Dom z przepięknymi widokami na otaczającą przyrodę. W projekcie wykorzystaliśmy takie materiały jak stara krzywa cegła, naturalny piaskowiec, beton, dąb i szkło, szkło, szkło…
Główna osią kompozycyjną domu jest łukowe sklepienie niczym w starych sieniach śląskich domów. Sklepienie z prawdziwej cegły oparte na żelbetowych belkach i kamiennych słupach. Ideą, która przyświecała nam na każdym etapie projektu była przestrzeń. Istotne było by w żadnym miejscu domu jej nie zatracić. Stąd liczne okna i przeszklenia, które niemal wprowadzają przyrodę do wnętrza.